Kluba Amber 2023 gads

Published on 30 December 2023 at 13:33

Gadu mija ir brīdis, kad katrs mēģina atskatīties, kas labs paveikts šī gada laikā un kas varbūt nav izdevies gluži kā plānots. Tas ir arī laiks, kad mēs pasakām paldies tiem, kas mūs ir atbalstījuši un palīdzējuši. Un protams, gadu mija ir laiks, kad tiek nosprausti jauni mērķi un ievēlētas vēlēšanās. Arī mēs esam apkopojuši kas Amber klubā ir noticis 2023. gada 365 dienās, kādas veiksmes un neveiksmes piedzīvotas, kas sagādājis lielākos prieka mirkļus un kas sāpīgākos zilumus.

Lai skats uz šī gada notikumiem nebūtu tikai no kluba vadības puses, mēs uzdevām šos jautājumus arī saviem audzēkņiem un sportistiem. Liels prieks ir daudzi mazi prieki un sasniegumi, bet sāpes ir vieglāk pārvarēt, ja blakus ir drauga plecs. Tāpēc jau mēs esam komanda!

Komandas

Mūsu sinhronās slidošanas komandas ir tas, kā dēļ pastāv Amber klubs. Tās ir mūsu lepnums, prieks, pārdzīvojumi un satraukumi.

Gada sākums kluba lielajām sporta komandām - Amber un Amber Junior - bija ļoti izaicinošs. Vairākas sportistes slidoja abās ISU līmeņa komandās: gan Amber Junior, gan Amber Elites komandas sastāvā. Tas bija fiziski grūti, jo reizēm vienās sacensībās bija jāslido 4 programmas - katras komandas sastāvā īso un garo programmu. Un arī finansiāli sportistēm un viņu ģimenēm tas bija nopietns pārbaudījums. Taču bija Lielais Mērķis! Sezonas lielākais un gaidītākais notikums - pēc 3 gadu pārtraukuma Amber komanda atgriezās Pasaules čempionātā! Pie šī notikuma mēs vēl atgriezīsimies.

Lai gan mēs ļoti vēlētos to mainīt, sinhronā slidošana vēl ir ļoti mazpazīstams sporta veids Latvijā pat daiļslidotāju vidū, tādēļ arī sportistu paaudžu maiņa mums ir tik ļoti jūtama. Jau pirms Pasaules čempionāta bija skaidrs, ka šādā slodzē vēl vienu sezonu aizvadīt nebūs iespējams, tāpēc vasarā tika pieņemts sāpīgs lēmums uz laiku apturēt elites komandas treniņus un koncentrēties tikai jaunajai, augošajai paaudzei - Amberlight un Amber Junior. Liels paldies kluba ilggadējām slidotājām, bet īpašs paldies tām, kas turpina darbību mūsu klubā kā treneres: Elizabetei, Darjai, Ksenijai, Annai un Lorīnai.

Kas zina, varbūt mūsu pieredzējušās slidotājas, kādu dienu atgriezīsies klubā adult (pieaugušo) kategorijā.

Mūsu jaunākā vecuma komanda - mūsu enerģiskais gaismas stariņš - Amberlight šī gada laikā būtiski nostiprināja savas prasmes un sastāvu un ir izveidojušās par īstu komandu!

Abas komandas gan Amber Junior, gan Amberlight vasarā iestudēja jaunas programmas. Amber Junior šajā 2023/24 gada sezonā košo 1. formulas izvēles programmu nomainīja ar mistiski enerģisko Avataru, bet Amberligth savu meža feju tēmu nomainīja uz eksotisko flamingo deju.

Slidošanas skola

Lai gan sporta komandas ir mūsu kluba kodols, taču slidošanas skola dod mums ne mazāku gandarījumu un prieku. Pie mums trenējas no pašiem mazākajiem - 4 gadus veciem ķipariem, līdz dāmām gluži pieaugušā vecumā. Kurš teica, ka dzīve pēc 30 beidzas? Ne tuvu! Arī pēc 50 vēl var kāpt uz slidām un mācīties gan piruetes, gan lēcienus!

Slidošanas skola ir laba iespēja atnākt kaut uz dažiem treniņiem, lai spertu pirmos soļus iedrošinoša trenera vadībā, iegūtu drosmi atrauties no borta malas, vai uzlabotu un dažādotu savas slidotprasmes. Taču ļoti daudzi no mūsu skolniekiem pie mums paliek un turpina apmeklēt treniņus gluži sportiskā un azartiskā garā, cenšoties apgūt pēc iespējas sarežģītākus daiļslidošanas soļus, izgriezt dažādas piruetes un veikt pirmos lēcienus. Tā ir iespēja slidot un kaut ko iemācīties, ko pats nekad neiemācīsies*

Lai gan lielākais vairums mūsu audzēkņu ir meitenes, tomēr slidotprasmi apguva arī vairāki puiši. Izmantosim iespēju šeit atgādināt zēniem, vīriem un tētiem - Sandis Ozoliņš un Helmuts Balderis savu karjeru sāka ar daiļslidošanu un kārtīgam hokejistam slidošanas tehnika, ko iemāca daiļslidošanas nodarbībās, dod būtiskas priekšrocības laukumā ar ripu un nūju. Ne tikai bērns, arī tētis var nākt un pie mums apgūt labāku slidotprasmi.

Nozīmīgs notikums mūsu slidošanas skolai ir dalība projektā “Atbalsta nodrošināšana Ukrainas civiliedzīvotāju integrācijai”. Projekta ietvaros mēs nodrošinām slidošanas apmācību Ukrainas bēgļu bērniem. Mēs pat iedomāties nespējām, cik lielu atsaucību šis projekts gūs. Dažu dienu laikā tika nokomplektētas visas 3 projekta ietvaros finansētās grupas, un pieprasījums bija būtiski lielāks, kā pieejamās vietas. Pirmā slidošanas apmācības grupa savus treniņus jau ir noslēgusi un treniņus ir uzsākusi jau otrā grupa.

Darbs

Daiļslidošana ir ļoti prasīgs sporta veids. Lai spētu labi pārvaldīt slidu, augumu, rokas un vēl smaidīt, nepietiek ar dažiem treniņiem. Mūsu slidošanas komandas trenējas 4 reizes nedēļā. Amber Junior komanda uz ledus pavada 5-6 stundas nedēļā un papildus tām vēl ir gan horeogrāfijas (baleta) nodarbības, gan fitnesa nodarbības, gan speciālās sagatavotības un deju nodarbības. Amberligh komandas treniņu grafiks ietver 6 treniņu stundas nedēļā, no tām 3 stundas uz ledus, horeogrāfijas, deju un vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības.

Taču arī daudzi slidošanas skolas audzēkņi neatpaliek savā uzcītībā. Bērniem, lai nodrošinātu pilnīgu apmācības programmu, notiek gan horeogrāfijas nodarbības (pusaudžiem kopā ar Amberligh meitenēm), gan vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības. Liels prieks, ka slidošanas skolas audzēkņiem motivācija cītīgi apmeklēt treniņus ir vēlēšanās apgūt slidošanas prasmes tādā līmenī, lai pārietu uz sporta grupu un varētu pievienoties mūsu sporta komandām.

Nav ko slēpt, pieaugušie ir slinkāki (lasi - aizņemtāki) un labprātāk tikai slido, nevis vēl papildus lēkā ar lecamauklu. Taču nu jau arvien vairāk no lielajiem audzēkņiem sāk apmeklēt ‘sauso’ treniņu svētdienās pirms ledus. Tas palīdz drošā vidē labāk saprast, ko tad īsti treneris grib, lai tiktu izdarīts uz ledus.

Ikdienas treniņos protams var izdarīt daudz, bet vēl vairāk var apgūt intensīvās un daudzpusīgās pilnas dienas nodarbībās. Šovasar mēs organizējām 2 nometnes gan slidošanas skolas audzēkņiem, gan sporta komandām. Un mūsējiem patīk intensīvs darbs! Ne viens vien pie sava gada prieka atzīmēja vasaras nometni Daugavas ledus hallē; Visvairāk vasaras nometne iedvesmoja tieši mūsu pieaugušos slidošanas skolas dalībniekus: Nometne - tā gan ļoti saliedēja ar citiem, gan daudz iemācīja, gan bija superīgs laika pavadīšanas veids; Ļoti patika nometne- daudz pozitīvu emociju, kas deva impulsu atsākt slidošanu un pievienoties treniņiem; Piedalījos nometnē, vislielāko prieku sagādāja slidošana, iespējams labāk nekā iepriekš, būtībā patika viss, atceros kā mēs stiepāmies sausajos treniņos, tas arī man ļoti patika; Nometne. Redzams progress slīdēšanas pamatlietās.

Kā katru gadu, arī šogad maijā Amber sporta komandas pārstāvji piedalījās ISU Development seminar 2023 - tā ir ikgadēja ISU organizēta sinhronās slidošanas nometne, kur no katras valsts var piedalīties 2 treneri un 4 sportisti. Šogad nometnē piedalījās pārstāvji no 16 valstu komandām. Treniņos tiek detalizēti analizēti visi sinhronās slidošanas elementi un strādāts pie slīdējuma tehnikas kvalitātes vingrinājumiem. Tiek organizētas atsevišķas treneru sesijas, programmu analīze, kā arī vispārējās fiziskās sagatavotības, horeogrāfijas un deju nodarbības. Treniņus vadīja visaugstākā līmeņa pieredzējuši treneri un uzdevumus uz ledus demonstrēja sportistes no pasaules čempionu titulu ieguvušās komandas “Helsinki Rockettes”. Augstkalnu apstākļi un lieliskā treniņu bāze Obersdorfā palīdz efektīvam treniņu procesam un deva iedvesmu gan treneriem, gan sportistiem nākamās sezonas darbam. Šī nometne ir ļoti vērtīga treneru un sportistu attīstībai un nometnē iegūtās zināšanas un prasmes tika nodotas komandas biedrenēm ikdienas treniņos un kluba organizētajās vasaras nometnēs.

Priekšnesumi

Lai sagatavotos sacensībām meitenēm ir jāpierod pie uzstāšanās stresa un jāpārvar lampu drudzis. Lai gan daiļslidošanas sacensības gan Latvijā, gan Baltijas reģionā ir teju katras brīvdienas ziemas sezonā, taču tuvākās sinhronās slidošanas sacensības ar atbilstošas kvalifikācijas tiesnešu sastāvu ir Polijā. Tāpēc ir svarīgi uzstāties, uzstāties un vēlreiz uzstāties pat bez tiesnešu vērtējuma. Tādēļ mēs izmantojam iespēju piedalīties dažādās Latvijas daiļslidošanas sacensībās ar mūsu komandu programmām, kā arī, izmantojot mūsu draugu - Igaunijas komandas Diamonds viesmīlību, novembra nogalē piedalījāmies Tallinn Trophy. Tā ir ne tikai iespēja meitenēm trenēties, bet arī iespēja parādīt šo skaisto un interesanto slidošanas sportu, tādējādi veicinot tā atpazīstamību.

Taču šogad mums bija iespēja piedzīvot arī pavisam neparastu uzstāšanos un priekšnesumu. Amber Junior meitenes tika uzaicinātas piedalīties Sky&More Fashion&Show. Tas nu gan bija neaizmirstams piedzīvojums! Komandas meitenēm bija iespēja iejusties gan modeļu lomā uz mākslīgā ledus mēles, gan uzstāties ar īpaši sagatavotu šova priekšnesumu dzīvās mūzikas pavadījumā un arī mūsu sportiste Baiba bija visas šova programmas galvenais tēls.

Sacensības

Sportā sacensības ir neiztrūkstošs un ļoti svarīgs elements. Tās dod iespēju gan saņemt vērtējumu par padarīto, gan gandarījumu par sasniegto un motivāciju censties, trenēties un apgūt arvien jaunas prasmes.

Slidošanas skolas dalībniekiem šogad bija iespēja 2 reizes demonstrēt savus spēkus draugiem, ģimenei un citiem kluba sportistiem mūsu organizētajās sacensībās: Pavasara un Rudens Amber Kauss. Mūsu sacensības izceļas ar draudzīgu atmosfēru, skatītāju un citu sportistu atbalstu, tāpēc tās kļūst arvien populārākas kluba audzēkņu vidū un Rudens Amber Kauss 2023 pulcēja jau 105 sportistus. Ar katrām nākamajām sacensībām mūsu audzēkņi pieliek arvien lielāku degsmi gatavojoties un šogad savas programmas jau demonstrēja 8 mūsu pieaugušo skolas slidotājas!

Ja slidošanas skolas audzēkņiem uzstāšanās saviem tuvākajiem, savā pierastajā ledus laukumā ir jau liels izaicinājums un pārbaudījums, tad sporta komandām sacensības ar konkurentiem notiek starptautiskā arēnā. 2022./2023. gada sezonas otrajā pusē mūsējās komandas piedalījās 3 starptautiskajās sacensībās:

Jau tradicionāli mūsu kluba komandas piedalās sacensībās Polijā. Šogad Gdaņskā Hevelius Cup 2023 notika no 11.-12. februārim. Tajās piedalījās visas 3 mūsu komandas: Amber (elites kategorija), Amber Junior (junioru kategorija) un Amberlight (juvenile). Amber elites komandai šīs sacensības bija nozīmīgs starts, lai sagatavotos sezonas lielākajam notikumam Pasaules čempionātam.

Pasaules čempionāts sinhronajā slidošanā šogad notika Leikplesidā, Amerikas Savienotajās Valstīs no 29. marta līdz 1. aprīlim. Ceļš uz šīm sacensībām komandai bija ļoti sarežģīts, gan tiešā nozīmē: dažas sportistes un trenere saskārās ar lidostu darbinieku streikiem Eiropas lielajos lidojumu centros, kuru dēļ bija apdraudēta nokļūšana gala mērķī īstajā laikā, gan pārnestā nozīmē: Covid pandēmijas dēļ bija ierobežotas treniņu iespējas un būtiski trūka sacensību pieredze iepriekšējos gados. Pirms sacensībām vairākas sportistes guva nepatīkamas traumas un viena sportiste guva traumu čempionāta treniņā. Tomēr neskatoties uz visām problēmām, piedalīšanās pasaules čempionātā ir tāds notikums, kura dēļ tiek mobilizēti visi iespējamie spēki un resursi! Mūsu meitenes godam aizstāvēja gan kluba, gan Latvijas godu iegūstot visu laiku labāko vērtējumu, ko komanda Amber sasniegusi pasaules čempionātā! Nenoliedzami dalība pasaules čempionātā bija spilgtākais gada notikums daudzām mūsu kluba sportistēm!

Pēdējās pagājušās sezonas sacensības Ice Crystal Trophy norisinājās Gentā, Beļģijā 23. aprīlī. Uz šīm sacensībām devās tikai mūsu jaunākās sportistes Amberligt un visiem par patiesu prieku atgriezās ar uzvaru 5 komandu konkurencē! Malači meitenes! Mēs patiesi lepojamies ar jums!

Kritieni

Diemžēl ledus ir ciets gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Ne tikai uzvaras un prieks ir mūs pavadījis šajā gadā. Daudzi mūsu sportisti ir piedzīvojuši sāpīgus kritienus gan treniņos, gan sacensībās. Slidas savu dzīvi ir dzīvojušas arī mūsu slidošanas skolas dalībniekiem. Visbiežāk sāpīga piezemēšanās ir bijusi uz ceļiem: “Nepārejoši zili ceļi un elkoņi :D”, taču cietušas ir arī citas ķermeņa daļas: “Kritiens un pamatīgi sasists astes kauls. Tā dēļ arī vilšanās, ka nevarēju pilnvērtīgi apmeklēt nodarbības un iemācīties lēcienus, ko biju iecerējusi iemācīties šogad.”, “Piezemēšanās uz vaiga kaula un zoda kaula no iegājiena piruetē”, “programmā nokritu 2 reizes uz vēdera”, “kritiens un sasista lūpa

Šis ir labs brīdis atgādināt, ka bērniem līdz 7 gadiem vilkt ķiveres ir ļoti ieteicamas, bet ceļu un dibena sargi lieti noderēs treniņā ikvienam, bet jo īpaši, sākot mācīties lēcienus.

Taču reizēm pieviļ ne tikai prasmes, bet spriedzi nenotur nervi. Un kā mēs to piedzīvojām šogad, vislielākais satraukums ir slidot nevis bargiem tiesnešiem, bet gan mīlošiem vecākiem un draugiem. Junioru sporta komanda piedzīvoja kritienus gan iznākot uz programmu: “kritiens raskatkā kad mēs uzstājāmies vecākiem”, gan vairākus kritienus programmas laikā vecākiem paredzētajā demonstrācijas treniņā. 

Bet sāp ne tikai fiziski kritieni. Šī gada lielākā vilšanās klubam bija saistīta ar mūsu lepnumu - vienīgajām sinhronās slidošanas sacensībām Baltijas reģionā Riga Amber Cup, kas jau bija izsludinātas un iekļautas ISU kalendārā. Mēs saņēmām arī lielu interesi no dažādiem klubiem par dalību sacensībās. Taču neskatoties uz visiem mūsu pūliņiem mums neizdevās saņemt finansiālu atbalstu ne no Rīgas domes ne citiem atbalsta projektiem un mums nācās pieņemt smago lēmumu, ka sacensības ir jāatceļ. Ļoti ceram jaunajā gadā uzņemt komandas no Somijas, Vācijas, Igaunijas, Zviedrijas un citām valstīm un parādīt Latvijas publikai fantastiskus sinhronās slidošanas priekšnesumus!

Neskatoties uz šo sāpīgo 2023. gada atskatu mums ir prieks, ka mūsu audzēkņi saglabā pozitīvu skatu uz piedzīvotajām grūtībām: “slidošanas treniņi man ir “pozitīvo emociju ģenerators” 😇😊 , iespēja būt fiziski aktīvai, kā arī, vismaz stundu dienā aizmirst par visām pasaules problēmām. Tādēļ, ja gadās kāda neveiksmīte, es no tās mēģinu paņemt labāko “mācību” un doties tālāk.

Prieki

Ir jāmāk strādāt un ir jāmāk priecāties! Tādēļ nu jau par tradīciju ir kļuvuši īpašie, tematiskie treniņi, kuros, lai gan netiek aizmirsts par treniņu procesu un darbu, tomēr tie notiek daudz brīvāk, ar īpašiem tērpiem pārsteigumiem un deju improvizācijām. Tas ir brīdis, kad izbaudīt patiesu prieku par savu hobiju un nodarbošanos. Tas ir brīdis, kad tiek aizmirsts par grūtībām, stresu un pārdzīvojumiem, bet var ļauties brīvībai, svinēt draudzību un gūt pozitīvas emocijas. Šogad mūsu klubā tika svinēti: sporta sezonas noslēgums un vasaras sākums - "Summer Vacay”, pamanījām arī aktuālo citās mākslās un aizvadījām īstu Bārbiju treniņu, bet iespējams visgaidītākais no gada treniņiem ir Helovīna treniņš un protams sirsnīgākais - Ziemassvētku treniņš.

Bet bija arī prieki, ko mēs svinējām kopā ar visu Latviju! Mūsu sportistes ir arī lielas hokeja fanes un liels prieks un atbildība bija mums dotā iespēja atbalstīt šī gada Hokeja čempionātu. Mūsu meitenēm bija uzdevums tīrīt vārtsarga laukuma ledu, taču balva bija iespēja skatīties čempionāta Rīgas spēles klātienē. Tāpēc mēs jo īpaši pārdzīvojām par mūsu Latvijas izlasi un priecājāmies par fantastisko uzvaru!🥉

Lai popularizētu sinhrono slidošanu gan Latvijā, gan pasaulē, Amber Junior komanda ir 2023./24. gada sezonas satura veidotāji OneTeamMVMT. Tur mēs dalāmies ar pamācībām, sinhronās slidošanas dzīvesveidu un vienkārši jautriem video. Sekojiet mums Instagram!

Pateicības

Dalībnieku anketās mēs saņēmām vēlējumu: Labus sponsorus un Papildus finansējumu ☺️- jā tie mums patiešām noderētu! Bet izmantojot izdevību mēs izsakām lielu pateicību tiem, kas mūs ir atbalstījuši šajā gadā! Liels paldies FotoBarons par visiem drukas materiāliem kluba vajadzībām un Individi, kas uzturēja mūsu iepriekšējo mājas lapu.

Mēs vēlamies pateikties arī vecākiem par bērnu motivēšanu un atbalstīšanu, vešanu uz treniņiem un ģimenes budžeta daļas veltīšanu šim skaistajam, bet ne lētajam sporta veidam. Kā arī gribam pateikties par iesaistīšanos kluba organizatoriskajā darbā un komandu atbalstīšanā sacensībās.

Bet kas gan būtu sporta klubs bez sportistiem un audzēkņiem? Liels paldies jums par to, ka jūs esiet iemīlējuši šo sportu, par disciplīnu un pašatdevi treniņos, par savas ikdienas - skolas un darba organizēšanu, lai paspētu uz treniņiem! No sirds jums novēlam nākamo gadu bez traumām, bet ar skaistām uzvarām!

Savukārt no mūsu audzēkņiem vislielākās pateicības ir saņēmušas mūsu treneres:

Vēlējumi 2024. gadam!

Mēs no sirds novēlam visiem mūsu audzēkņiem, lai piepildās jūsu apņemšanās nākamajā gadā: 

Es novēlu sev beidzot sākt lēkt Axelu, pagaidām nespēju pārvarēt bailes galvā :((; Vēlos kaut pamēģināt uztaisīt Axel lēcienu uz ledus; Daudz enerģijas un prieka par mūsu kopīgo darbu!; Stabili turpināt apgūt slidošanu, iemācīties taisīt piruetes!!! (Iemācīties ķert centru beigu beigās…).; Nekrist programmā; Nostiprināt savas prasmes. Piedalīties sacensībās un gūt labus rezultātus.; Lēcieni, lēcieni, lēcieni - eleganti un tehniski atstrādāti.; Es vēlu sev, lai es tiktu uz Junioriem, labāk taisīt pagriezienus un lēcienus; Pozitīvas emocijas un sacensības bez traumām.; Apņemos sagatavoties Amber pavasara kausam, iemācīties flipu, veiksmīgi iekļauties Amberlight komandā! ; Gribu sagatavot īpašu savas 45. jubilejas performanci; Vairāk uzvaras.; Es 2024. gadā vēlētos iesēsties abos špagatos; Es gribu piedzīvot īstas sacensības ar komandu, ne tikai priekšnesumus.; Lai vairāk svētku!; Идти дальше, научиться кататься как мои тренера!🤗; Nākamajam gadam jau ierakstīts pie saviem mērķiem, ka piruetēm beidzot būs būt skaistām!; Novēlu saglabāt slidotprieku par spīti dažādiem ierobežojumiem (gan reāliem, gan manis pašas izdomātiem 😅 ! Jo lielākā sacenšanās jau ir pašai ar sevi). Gūt prieku no ikkatra treniņa un piedalīties sacensībās!; Es gribu iemācīties griezt bilmani; Vēlos apņemties drošāk slidot; Tehnikas ziņā - iegūt stabilus pagriezienus, atrauties no ledus jebkurā llēcienā, norotēt vairāk kā 3 reizes piruetē, saprast, ko iesākt ar rokām, iemācīties sadzirdēt mūzikas ritmu. Labprāt apmeklētu vēl vismaz vienu nometni. Lielais mērķis būtu uz gada beigām pietiekamas prasmes, lai varētu sākt slidot pie mūzikas.; Vēlos lai mūsu komanda uzkāptu uz pjedestāla.; Vēlos iespējas apvienot savas abas slidošanas - gan uz asfalta, gan ledus.

 

Un paldies par laba vēlējumiem mūsu klubam:

Lai Amber klubs kļūst par vislabāko klubu Latvijā! Lai visi veseli un viss izdodas!; Lai visiem jūsu slidotājiem ir apņemšanās strādāt, pārvarēt sevi, lai nestu gaismā jūsu klubu Amber jaunās krāsās :); Meitenēm, kas trenējas komandās - dabūt pirmo vietu tuvākajās sacensībās ❤️; Lai Amber staro starptautiskajās sacensībās ar savām satriecošajām programmām.;  Viss sanāks🦩; Izturību, veselību, motivāciju. Izdošanos!; Vairāk audzēkņu!;  Turpināt atbalstīt savus slidotājus un uzvarēt pasaules čepionātā!; Lai treneres nenogurst, pacietību viņām un būt vēl lieliskākām!; Saglabāt atvērtību un draudzīgumu, lai jaunas idejas un možs gars!; Dzintariņi, tikai uz priekšu!❤️; Lai būtu daudz jauni sasniegumi un atmiņas; Развития! Не останавливаться! Благодарных и очень способных учеников! 🌈🔥🫶🏻; Visu to labāko, šis klubs man ir ļoti sirdij tuvs un kopš esmu šeit, dzīves kvalitāte ir ļoti uzlabojusies. ♥️ Lai izdodas piesaistīt arvien vairāk slidotāju, kas piepilda savus bērnības sapņus pieaugušā vecumā! Mazāk kritienu un vairāk uzvaru visiem!; Būt tik pat foršiem, kā līdz šim! 🤩 Lai Jaunā gada Ledus Arēna Amber klubam pilna ar spožiem panākumiem, jaunām iespējām un daudz pozitīviem mirkļiem!; Lai visi paliek tik laipni un jautri💗; Novēlu viemēr būt pozitīviem, uzņemt daudzus slidotājus, novēlu visu labāko; Vairāk jaunu talantīgu sportistu.; Esiet tik pat atvērti treniņiem gan maziem, gan lieliem, gan jauniem, gan ne tik jauniem kā šobrīd!; Lai būtu paklausīgas skolnieces un skolnieki!

 

Lai mums visiem izdodas!

Paldies visiem slidotājiem un citiem kluba atbalstītājiem par ieguldījumu šī raksta tapšanā un dalīšanos ar fotogrāfijām.

 

* šeit un turpmāk izmantoti citāti no kluba dalībnieku anketām

Add comment

Comments

There are no comments yet.