Kluba Amber treneri

Eva Čekanauska

Kluba “Amber” galvenā trenere Eva Čekanauska

Eva uz ledus ir jau gandrīz 20 gadus, līdz 16 gadu vecumam trenējās daiļslidošanā, pēc tam pievērsās sinhronajai slidošanai un pirmās Latvijas sinhronās slidošanas komandas sastāvā piedalījās 2012. gada Pasaules čempionātā. Kopš tā brīža Eva ir veltījusi visu savu enerģiju sinhronās slidošanas attīstīšanai Latvijā.
Trenere Eva ir kluba dvēsele, kas savu padomu neliedz nevienam slidotgribētājam.
Eva ir bijusi sinhronās slidošanas komandas Amber kapteine un piedalījusies 4 Pasaules čempionātos kā sportiste un 2 Pasaules čempionātos komandas treneres godā.
Pašlaik Eva mūsu klubā trenē pieaugušo elites komandu Amber, Amber junioru komandu, Basic Novice komandu Amberlight un slidošanas skolas ietvaros dalās ar savām zināšanām ar jaunākā vecuma komandu Ambershine un pieaugušo slidotapmācības grupu. Eva ir prasīga gan pret sevi, gan pret saviem audzēkņiem.
Eva ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā un finansēs, maģistra grādu Latvijas Universitātes programmā Sporta zinātne, kā arī sporta trenera sertifikātu.  Eva regulāri izglītojas starptautiskos semināros un sadarbojas ar treneriem no Somijas, un Kanādas.

Lai iepazītu labāk,  izlasi arī 2019. gada interviju ar Evu Jura synchro portālā.


Anna Orlova

Kluba "Amber" trenere Anna Orlova

Anna 3 gadu vecumā sāka nodarboties ar mākslas vingrošanu, vēlāk viņu ieinteresēja daiļslidošana. Mūzika, deja, veiklība, fiziska izturība, krāšņi tērpi- tas viss raksturo sinhrono slidošanu un tas Annai ļoti patīk.
Anna ir piedalījusies starptautiskās daiļslidošanas sacensībās un 4 Pasaules čempionātos sinhronās slidošanas komandas Amber sastāvā. Papildus slidošanai, Anna kopš bērnības nodarbojusies ar mūsdienu dejām.
Annas sirdi iekarojusi sinhronā slidošana, tāpēc viņa ar lielu aizrautību nodod savas zināšanas jaunajiem sportistiem. Anna trenē basic novice komandu “Amberlight” un Amber Junior komandu. Programmas vizuālā tēla un horeogrāfijas izveidošana ir Annas spēcīgā puse.   
Anna 2021.gadā absolvē Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju.
Annu ļoti iedvesmo dejošana, ceļošana, kūku cepšana, baleta un teātra izrādes.


Darja Štaņko

Kluba “Amber” trenere Darja Štaņko

Darjai ir ilgstoša daiļslidošanas pieredze un kopš 2016. gada Darja ir sinhronās slidošanas komandas Amber dalībniece. Darja pēdējos 2 gadus ir bijusi komandas Amber kapteiņa asistente un komandas sastāvā piedalījusies 2 Pasaules čempionātos un starptautiskās sacensībās. Darjas studē fizioterapiju un viņas plānos ir iegūt trenera sertifikātu.
Darja ar prieku un aizrautību palīdz pirmā apmācības gada audzēkņiem apgūt slidotprasmi.


Ksenija Jacišina

Kluba “Amber” trenere Ksenija Jacišina

Ksenijai ir 17 gadu slidošanas pieredze. Amber komandas sastāvā viņa ir piedalījusies 2 pasaules čempionātos sinhronajā slidošanā.
Ksenija ir ieguvusi C kategorijas trenera sertifikātu un šobrīd mācās LSPA par sporta treneri.
Bez slidošanas Ksenijai patīk zīmēt, viņa ir pabeigusi mākslas skolu. Uz ledus Ksenijai patīk brīvības sajūta.


Elizabete Pentjuša

Kluba “Amber” trenere Elizabete Pentjuša

Elizabete pirmos savus soļus uz ledus spēra 3 gadu vecumā un turpina nostiprināt savas prasmes jau 16 gadus. Ir piedalījusies un ieguvusi daudzkārtējus sasniegumus gan Latvijas, gan straptautiskā mērogā. Latvijas sinhronās slidošanas komandā Amber ir jau trešo gadu, un ar komandu ir piedalījusies 2023. gada pasaules sinhronās slidošanas čempionātā, kā arī ir AMBER JUNIOR komandas kapteine 2023/24 sezonā un kapteines asistente 2022/23 sezonā.
Elizabete uzskata, ka daiļslidošana ir ļoti skaists, daiļš un māksliniecisks sporta veids, kas prasa disciplīnu, un ciena tieši tā skaistumu un slidot prasmi. Kā trenere, Elizabete vēlās sniegt saviem audzēkņiem iespēju patiesi baudīt slidošanu, kā sporta veidu, un baudīt arī tā daiļumu.


Lorīna Jesse

Kluba "Amber" horeogrāfe Lorīna Jesse

Lorīnai slidošana ir bijusi daļa no dzīves jau kopš četru gadu vecuma, vēlāk arī slidojot sinhronās slidošanas komandas sastāvā, kas bijis mīļākais un krāšņākais periods visā viņas slidošanas pieredzē. Slidošana pilnīgi noteikti ir un būs Lorīnai sirdij vistuvākais sporta veids, jo apvieno gan fiziskās attīstības aspektu, gan mākslu jeb dejas pusi, tieši tāpēc viņa domā, ka pilnīgi katram slidošana ir process, kas spēj sagādāt lielu gandarījumu.

Papildus slidošanas un horeogrāfijas apmācībām, Lorīna studē medicīnu Rīgas Stradiņa Universitātē, bet brīvajā laikā dod priekšroku aktīvai atpūtai dabā.

Lorīna vada horeogrāfijas nodarbības slidošanas skolas audzēkņiem un komandas “Amberlight” sportistiem. Pie viņas uz ledus trenējas arī slidošanas skolas audzēkņi.

Horeogrāfijas pasniedzēja Anda Zīsberga

Anda ir deju skolas “Colourpoint” dibinātāja un vadītāja.

Anda ir strādājusi par horeogrāfi un kustību konsultanti vairākos televīzijas šovos, kā horeogrāfe sadarbojusies ar sporta deju klubiem un daiļslidotājiem - gan Latvijas izlases dalībniekiem, gan starptautisko nometņu dalībniekiem no visām Baltijas valstīm.

Andas dzīves moto ir nebeidzama izglītošanās profesijā, jo šis laikmets pieprasa dinamisku attīstību. Anda ir apmeklējusi dažādus klasiskās un modernās dejas seminārus un meistarklases, absolvēta Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA), iegūstot profesionālā bakalaura grādu dejas pedagoģijā, un Liepājas Universitātes vadības un sociālo zinātņu fakultātes izglītības vadības maģistratūra.

Anda vada klasiskās dejas un horeogrāfijas nodarbības Amber Junior komandas sportistēm.