Privātuma politika

Pēdējās izmaiņas: 11.01.2024

Sveiki un laipni lūgti mūsu sinhronās slidošanas kluba un slidošanas skolas Amber tīmekļa vietnē!

Mēs cienām jūsu privātumu un vēlamies nodrošināt, ka jūs jūtaties ērti, izmantojot mūsu vietni. Šajā privātuma politikā mēs aprakstīsim, kā mēs apkopojam, izmantojam un aizsargājam jūsu personīgos datus.

 

Kāda informācija tiek apkopota

Mūsu tīmekļa vietne piedāvā informāciju par mūsu klubu un sniedz iespēju sazināties ar mums, izmantojot kontaktu veidlapu.

Mēs varam ievākt šādu informāciju:

 1. Kontaktinformācija: Jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese un citas norādītās kontaktinformācijas detaļas, ko jūs mums sniedzat.
 2. Sazināšanās vēstules: Mēs saglabājam saņemtās vēstules un citu saziņas informāciju, lai spētu atbildēt uz jūsu jautājumiem un komentāriem.

 

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Mēs izmantojam jūsu sniegto informāciju tikai, lai sazinātos ar jums un sniegtu atbildes uz jūsu jautājumiem vai komentāriem. Mēs neatklājam un nepārdodam jūsu informāciju trešajām personām.

 

Datu aizsardzība un drošība

Mēs pieliekam visas pūles, lai nodrošinātu jūsu datus pret neautorizētu piekļuvi vai izmaiņām. Mēs izmantojam drošas tehnoloģijas un procedūras, lai aizsargātu jūsu informāciju.

 

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības jebkurā laikā pieprasīt informāciju par to, kā mēs izmantojam jūsu datus, vai arī lūgt tos dzēst vai labot. Lai izmantotu šīs tiesības vai saņemtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums izmantojot mūsu kontaktinformāciju zemāk.

 

Kontaktinformācija

Biedrība "Latvijas sinhronās slidošanas attīstībai" 

Juridiskā adrese: Senču iela 1-29, Rīga, LV-1012 

E-pasts: info@synchrolatvia.lv 

 

Sīkfailu (Cookies) izmantošanas politika

Pēdējās izmaiņas: 11.01.2024

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu lietošanas pieredzi. Šī politika nosaka, kā mēs izmantojam sīkfailus un kāda informācija tiek apkopota, izmantojot sīkfailus.

 

Kas ir sīkfails?

Sīkfails ir neliels teksta fails, ko mūsu tīmekļa serveris saglabā jūsu ierīcē (datorā, planšetdatorā vai mobilajā ierīcē), kad apmeklējat mūsu vietni. Šie faili satur informāciju par jūsu lietošanas paradumiem, ierīces veidiem un citas detaļas, kas palīdz uzlabot mūsu vietnes funkcionalitāti.

 

Kāpēc mēs izmantojam sīkfailus?

 • Vietnes uzlabošana: Sīkfaili ļauj mums saprast, kā jūs lietojat mūsu vietni, tādējādi palīdzot mums uzlabot tās veiktspēju un funkcionalitāti.
 • Pielāgošana: Mēs izmantojam sīkfailus, lai pielāgotu saturu atbilstoši jūsu interesēm un lietošanas paradumiem.

 

Kāda informācija tiek apkopota?

Sīkfaili var apkopot šādu informāciju:

 • Pārlūka veids un versija
 • Operētājsistēma
 • Ierīces tips
 • Jūsu IP adrese
 • Lietošanas statistika

 

Kā kontrolēt sīkfailus?

Jūs varat kontrolēt un/ vai dzēst sīkfailus pēc savas izvēles. Lūdzu, pārbaudiet savu pārlūka vai ierīces iestatījumus, lai uzzinātu vairāk par sīkfailu pārvaldību.

 

Kādi sīkfaili tiek izmantoti?

 • Sesijas sīkfaili: Īslaicīgi sīkfaili, kas tiek dzēsti, kad jūs aizverat pārlūku vai atslēdzat ierīci.
 • Pastāvīgie sīkfaili: Tie paliek jūsu ierīcē, līdz to termiņš beidzas vai līdz to dzēšat manuāli.

 

Saikne uz citiem resursiem

Mūsu vietne var ietvert saites uz citām tīmekļa vietnēm vai resursiem, kas var lietot sīkfailus neatkarīgi no mūsu kontroles. Mēs neuzņemamies atbildību par šo vietņu sīkfailu izmantošanas politikām.

 

Kontaktinformācija

Biedrība "Latvijas sinhronās slidošanas attīstībai" 

Juridiskā adrese: Senču iela 1-29, Rīga, LV-1012 

E-pasts: info@synchrolatvia.lv