Uzņemšana jaunajai 2024./2025. gada sezonai

Sporta komandās uzņemam daiļslidotājus ar iepriekšēju slidošanas pieredzi. Garantējam dalību starptautiskās sacensībās, lielisku treniņu atmosfēru un neaizmirstamas atmiņas!

Piesakies, mēs ar Tevi sazināsimies!

Amberlight

Jaunākā vecuma komanda “Amberlight” tika izveidota 2017. gadā, lai nodrošinātu slidotāju attīstību klubā, un sagatavotu prasmīgas slidotājas “Amber” Junior un “Amber” Elites komandām.
“Amberlight” komanda startē Juvenile kategorijā un komandā slido sportistes 7 – 13 gadu vecumā. 

Amber Junior

Komanda ir izveidota 2021. gada pavasarī, jaunākā vecuma grupas sportistiem pārejot augstākā līmenī. Daudzas meitenes junioru komandā savas slidotprasmes ir ieguvušas trenējoties “Amber” klubā. Lai slidotu junioru līmeņa komandā ir nepieciešama vairāku gadu slidošanas pieredze.
Komandā slido meitenes no 13 – 19 gadu vecumam un piedalās ISU Junioru sacensību kategorijā.

Amber

Elites komanda ir mūsu kluba pirmā sinhronās slidošanas komanda. Tajā slido sportistes sākot no 16 gadu vecuma. Lielākā daļa meiteņu ir sākušas savu slidošanas karjeru kā individuālās daiļslidotājas un ir ar lielu pieredzi un prasmēm slidošanā.

 

Vairāk par sinhronās slidošanas sporta veidu lasi mūsu ziņu sadaļā: Par sinhrono slidošanu


Mūsu treneri

Sporta komandām nodrošinām augsta līmeņa slidošanas tehnikas apmācību. Papildus slidošanas treniņiem notiek vingrošanas, vispārējās fiziskās sagatavošanas un horeogrāfijas nodarbības.

Mūsu treneri ir ar lielu pieredzi savā jomā. Iepazīsti tos tuvāk!


Biežāk uzdotie jautājumi

Vai bērniem jāapmeklē visi treniņi?

Sinhronā slidošana ir komandas sporta veids, kurā tieši komandas sadarbība un, kā jau pats nosaukums vēsta, komandas sinhrons slidošanas elementu izpildījums ir būtiskākais faktors. Tieši tādēļ visiem sportistiem ir jāapmeklē visi treniņi. Šeit nevar būt viena cilvēka “es to māku” vai “es māku labāk kā citi” faktora. Daudzi programmas elementi ir viedoti tā, ka iztrūkstot vienam slidotājam programmas daļu nevar izpildīt liela daļa no komandas. Tāpat ļoti būtiski ir visiem apmeklēt ne tikai ledus treniņus, bet arī horeogrāfijas un fiziskās sagatavotības treniņus, jo šajās nodarbībās tiek slīpētas un atstrādātas kustības, kas nepieciešamas programmas izpildei.

Kā var pieteikties sporta komandām?

Ja Tev ir pieredze daiļslidošanā, taču gan treniņos un sacensībās vēlies sajust ne tikai konkurenci, bet komandas atbalstu priekos un grūtībās, iegūt sirsnīgas draudzenes un izbaudīt starptautisku sacensību pieredzi, pievienojies mūsu klubam. Sazinies ar mums!

Vai sportistes var izvēlēties, kurā komandā trenēties?

Dalībniekus komandās, pamatsastāvā un rezerves slidotājos nosaka kluba treneri balstoties uz prasmju novērtējumu.

Vai var pieteikties sporta komandā bez daiļslidošanas pieredzes?

Ja vēl nav slidošanas pieredze, bet sinhronā slidošana šķiet aizraujošs sporta veids – piesakies uz “Amber” slidošanas skolu. Daudzas komandas dalībnieces savus pirmos soļus uz ledus ir spērušas “Amber” skolā.

Kā notiek braucieni uz sacensībām?

Treneri, izvērtējot sacensību piedāvājumu Eiropā, izvēlas 2-3 sacensības uz kurām komandas dodas. Ceļš uz sacensībām un komandas dzīvošana sacensību vietā tiek organizēta visai komandai kopā. Vienmēr tiek mēģināts atrast pēc iespējas finansiāli izdevīgāks un ekonomiskāks risinājums, tomēr jāņem vērā ka komandas brauciens bieži izmaksā dārgāk, kā individuāls brauciens. Kluba vadība neorganizē vecāku braucienu uz sacensībām vai vecāku nakšņošanu

Vai vecāki var braukt līdzi komandai uz sacensībām?

Sinhronās slidošanas sacensībām ir raksturīgs liels komandu līdzjutēju pulks, tādēļ ir pat ļoti vēlams, ja uz sacensībām Latvijā vai ārzemēs dodas gan vecāki, gan draugi. Taču jāņem vērā, ka sacensībās var būt maksas ieeja, un tā, tāpat kā ceļš un dzīvošana, ir jāorganizē vecākiem pašiem.
Atsevišķos gadījumos jaunākā vecuma komandai ir vēlams, lai daži vecāki dodas kopā ar komandu, lai palīdzētu ar praktiskiem komandas organizatoriskiem jautājumiem: ēdināšanu, pieskatīšanu, matu sakārtošanu utml. Šādās reizēs brīvprātīgie vecāki atbalsta visu komandu vienādi, neizrādot papildus rūpes par savu bērnu.

Kā vecāki var atbalstīt komandu un klubu?

Mēs ļoti novērtēsim vecāku atbalstu klubam. Palīdzīga roka, doma, ideja un veltīts laiks bieži ir ļoti noderīgi un vērtīgi.
Vecāki var iesaistīties kā brīvprātīgie Amber sacensību organizēšanā un norises nodrošināšanā, ziedojumu un sponsoru piesaistē, atbalstot mazākos sportistus sacensībās un noteikti kā līdzjutēji atbalstot visas komandas tribīnēs.

Sporta medicīnas pārbaude

Visiem sporta komandu dalībniekiem 1 reizi gadā ir jāiziet sporta medicīnas pārbaude Bērnu Klīniskajā slimnīcā. Uz pārbaudi nosūtījumu iedod klubs.

Atbalsti

Mēs priecāsimies un novērtēsim, ja radīsiet iespēju atbalstīt mūsu klubu “Amber” finansiāli, lai atvieglotu slogu sportistiem un to ģimenēm. Būsim ļoti pateicīgi par jebkāda veida un apjoma atbalstu!

Atbalstot mūsu komandu ar ziedojumu vai dāvinājumu, jūs veicināsiet sinhronās slidošanas popularitāti Latvijā, Latvijas atpazīstamību pasaulē, jauniešu iesaistīšanos veselīgās sportiskās aktivitātēs un iespējams piepildīsiet kāda sapni slidot un aizbraukt uz Pasaules čempionātu!

Biedrībai "Latvijas sinhronās slidošanas attīstībai" ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas ļauj ziedotājiem saņemt LR likumdošanā noteiktās nodokļu atlaides.

Esam gatavi izskatīt jebkādu citu atbalstu mūsu klubam un sinhronās slidošanas sporta veidam.

 

Finansiālam atbalstam ziedojumu var pārskaitīt uz mūsu kluba  norēķinu kontu, detaļās rakstot – Ziedojums vai sazinieties ar mums, lai vienotos par sadarbību.