Ziņas

Šajā sadaļā atradīsi informāciju - rakstus un bilžu galerijas par notikumiem mūsu klubā: gan aktualitātes slidošanas skolā, gan mūsu sinhronās slidošanas komandās, par sacensībām, kuras mēs rīkojam un sacensībām, kurās mēs piedalāmies, par kluba svētkiem un arī ikdienas darbu.  

Lai popularizētu sinhronās slidošanas sportu regulāri cenšamies publicēt informāciju,  kas palīdz saprast šo Latvijā vēl neiepazīto sportu,  kā arī aktualitātes un lielākos sinhronās slidošanas sporta notikumus.

Seko mūsu publikācijām kluba sociālajos tīklos.

Kategorijas

Les Supremes triumfē trešo gadu pēc kārtas pasaules sinhronās slidošanas čempionātā!

Divas ļoti spraigas un interesantas dienas Zagrebā ir noslēgušās! Intriga ir atrisināta un pirmo reizi sinhronās slidošanas vēsturē kāda komanda nopelna čempiona godu 3 gadus pēc kārtas. Kanādas komanda Les Supremes, pēc pavisam niecīga pārsvara pēc īsās programmas, pārliecinoši demonstrēja izvēles programmu un uzvarēja nākamos sekotājus ASV komandu Haydenettes ar pārliecinošu 4 punktu pārsvaru. 3. vietu ieguva pagājušā gada vicečempiones - Somijas komanda Helsinki Rockettes.

Read more »

PČ - ļoti sīva konkurence pēc pirmās dienas!

Pirmā diena Pasaules čempionātā sinhronajā slidošanā Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā noslēgusies! 21 komanda demonstrēja savas īsās programmas. Komandas bija ļoti labi sagatavojušās un gandrīz visas demonstrēja savu labāko sezonas sniegumu noslidojot programmas tīri, bez kritieniem, precīzi parādot sinhronās slidošanas elementus.

Read more »

Veiksmīgi noslēdzies projekts Ukrainas civiliedzīvotājiem atbalstam – bezmaksas slidotapmācības nodarbības ar socializācijas elementiem un latviešu valodas apguvi / PR

Biedrība “Latvijas sinhronās slidošanas attīstībai”, kuras ievaros darbojas slidošanas skola “Amber” projektā “Atbalsta nodrošināšana Ukrainas civiliedzīvotāju integrācijai” piedāvāja bērniem un jauniešiem 2 mēnešu BEZMAKSAS slidotapmācības nodarbības Akropole Rīga ledus hallē. Projekts “Ukrainas civiliedzīvotāju bērnu un jauniešu slidotapmācības nodarbības ar socializācijas elementiem un latviešu valodas apguvi” ļāva vairākiem desmitiem Ukrainas bēgļu bērniem un jauniešiem saistošā veidā mācīties slidot un uzlabot latviešu valodas prasmes. Apmācībām beidzoties un sekmīgi nokārtojot prasmju vērtējuma testu, 40 audzēkņi saņēma diplomu par slidotprasmes pamatu apgūšanu.

Read more »

Daugava Open Cup 2024

Bilžu galerija.    Daiļslidošanas kluba Kaskads organizētās starpklubu daiļslidošanas sacensības Daugava Open Cup bija debijas sacensības mūsu slidošanas skolas mazajām meitenēm, kā arī iespēja demonstrēt savas sacensību programmas mūsu komandām Amberlight un Amber Junior. 

Read more »

Pasaules junioru čempionāts

Pirmā sacensību diena ir aizvadīta un īsās programmas ir noslidotas. Papildināts 19.03.2024 ar komandu iegūto punktu skaitu čempionātā izvēles programmā un kopvērtējumu.

Read more »

Kas uzvarēs junioru pasaules čempionātā?

Jau pēc dažām dienām Šveicē Noičatelā (Neuchâtel) sāksies junioru pasaules čempionāts sinhronajā slidošanā. Pirmais čempionāts junioriem notika 2013. gadā un sākotnēji tika plānots, ka šāda mēroga sacensības tiks rīkotas reizi 2 gados. Taču kopš 2017. gada junioru čempionāts notiek katru gadu un šogad jau 9. reizi par labākās komandas godu cīnīsies juniori no visas pasaules.

Read more »

No Gdaņskas mājās ar prieku un arī ar vilšanos

Polijas pilsētā Gdaņskā šajās brīvdienās notika jau 8. sinhronās slidošanas sacensības PGE Hevelius Cup 2024. Šīs ir mums tuvākās un vieglāk sasniedzamās sacensības. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies tās iekļaut mūsu komandu sacensību kalendārā. Šogad uz Gdaņskas Olivia ledus halli devāmies jau piekto reizi ar mūsu abām komandām Amberlight un Amber Junior.

Read more »