Unikāla pieredze - Sky&More Fashion&Show

Slidot var ne tikai ledus hallē vai uz ezera, bet arī lielveikalā uz plastikāta ledus mēles. Neparasta ideja izvērtās par ļoti krāšņu šovu un iepriekš neredzētu modes skati. Malači mūsu Dzintariņi, tas tik bija piedzīvojums!

Read more »

Brrr… Helovīns 2023

Šis viennozīmīgi ir kluba jautrākais un trakākais treniņš un gaidītākais gada notikums! Ar katru gadu arvien trakāk, baisāk un smieklīgāk! 

Read more »

Atbalsts Ukrainas civiliedzīvotājiem – bezmaksas slidotapmācības nodarbības ar socializācijas elementiem un latviešu valodas apguvi

Biedrība “Latvijas sinhronās slidošanas attīstībai”, slidošanas skola “Amber” projekta ietvaros “Atbalsta nodrošināšana Ukrainas civiliedzīvotāju integrācijai” piedāvā bērniem un jauniešiem 2 mēnešu BEZMAKSAS slidotapmācības nodarbības Akropole Rīga ledus hallē. Projekts “Ukrainas civiliedzīvotāju bērnu un jauniešu slidotapmācības nodarbības ar socializācijas elementiem un latviešu valodas apguvi” ļaus vairākiem desmitiem Ukrainas bēgļu bērniem un jauniešiem saistošā veidā mācīties slidot un apgūt latviešu valodu.

Read more »

Amber kauss III

Ledus arēnā Daugava ir aizvadītas bērnu un jauniešu sezonas sākuma daiļslidošanas elementu sacensības, kurās dažādās meistarības grupās sacentās jaunie daiļslidotāji. Tika vērtēta katra elementa izpildījuma kvalitāte, slidošanas ātrums un izpildījuma kopskats. Visi sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar piemiņas medaļu, diplomu un saldumiem.

Read more »

Sinhronās slidošanas vēsture

Sinhronās slidošanas pirmsākumos Ziemeļamerikā tā tika saukta par precīzo slidošanu, jo uzsvars tika likts uz precīzu komandas pārvietošanos vienā laikā un ritmā. Tajos laikos sinhronās slidošanas komandas izskatījās kā maršējošie orķestri. Komandās piedalījās līdz pat 24 slidotājiem.

Read more »

Sinhronā slidošana Latvijā - kā tas sākās

2010. gadā  daiļslidošanas klubs "Marika" izveidoja pirmo Latvijā sinhronās slidošanas komandu "Ice Angels", kas tolaik apvienoja labākās Rīgas individuālās daiļslidotājas. Tā kā sinhronā slidošana bija absolūti jauns sporta veids Latvijā, gan treneriem, gan daiļslidotājiem bija nepieciešams apgūt visu no jauna - gan soļu, gan slīdējuma tehniku, elementus un to izpildījuma specifiku.

Read more »

2021. gada vasaras nometnes

Šogad kluba vasaras nometne notika 18.08.-22.08.2021. un 25.08.- 29.08.2021. Kurbads ledus hallē Rīgā.Ir veiksmīgi noslēgušās mūsu kluba biedrības "Latvijas Sinhronās slidošanas attīstībai" rīkotās vasaras nometnes “Slidojam - 1. līmenis” un “Slidojam - 2.l īmenis”. Bērni un jaunieši bija patiesi priecīgi par iespēju sportot, atgūt ziemā iekavēto un apgūt jaunas prasmes.

Read more »