Veiksmīgi noslēdzies projekts Ukrainas civiliedzīvotājiem atbalstam – bezmaksas slidotapmācības nodarbības ar socializācijas elementiem un latviešu valodas apguvi / PR

Biedrība “Latvijas sinhronās slidošanas attīstībai”, kuras ievaros darbojas slidošanas skola “Amber” projektā “Atbalsta nodrošināšana Ukrainas civiliedzīvotāju integrācijai” piedāvāja bērniem un jauniešiem 2 mēnešu BEZMAKSAS slidotapmācības nodarbības Akropole Rīga ledus hallē. Projekts “Ukrainas civiliedzīvotāju bērnu un jauniešu slidotapmācības nodarbības ar socializācijas elementiem un latviešu valodas apguvi” ļāva vairākiem desmitiem Ukrainas bēgļu bērniem un jauniešiem saistošā veidā mācīties slidot un uzlabot latviešu valodas prasmes. Apmācībām beidzoties un sekmīgi nokārtojot prasmju vērtējuma testu, 40 audzēkņi saņēma diplomu par slidotprasmes pamatu apgūšanu.

Read more »

Daugava Open Cup 2024

Bilžu galerija.    Daiļslidošanas kluba Kaskads organizētās starpklubu daiļslidošanas sacensības Daugava Open Cup bija debijas sacensības mūsu slidošanas skolas mazajām meitenēm, kā arī iespēja demonstrēt savas sacensību programmas mūsu komandām Amberlight un Amber Junior. 

Read more »

No Gdaņskas mājās ar prieku un arī ar vilšanos

Polijas pilsētā Gdaņskā šajās brīvdienās notika jau 8. sinhronās slidošanas sacensības PGE Hevelius Cup 2024. Šīs ir mums tuvākās un vieglāk sasniedzamās sacensības. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies tās iekļaut mūsu komandu sacensību kalendārā. Šogad uz Gdaņskas Olivia ledus halli devāmies jau piekto reizi ar mūsu abām komandām Amberlight un Amber Junior.

Read more »

Sezonas pirmās sacīkstes ar uzvaru!

Komanda Amber Junior nupat atgriezās no šīs sezonas pirmajām sinhronās slidošanas sacensībām Lumiere cup, kas norisinājās Nīderlandē, ar 1. vietu un zelta medaļām savā sacensību grupā uzveicot komandas no Francijas, Itālijas, Nīderlandes un Turcijas un iegūstot visu laiku labāko punktu summu izvēles programmā. Šī bija pirmā reize sezonā, kad jauno un interesanto programmu Avatar vērtēja tiesneši. 

Read more »

Kluba Amber 2023 gads

Gadu mija ir brīdis, kad katrs mēģina atskatīties, kas labs paveikts šī gada laikā un kas varbūt nav izdevies gluži kā plānots. Tas ir arī laiks, kad mēs pasakām paldies tiem, kas mūs ir atbalstījuši un palīdzējuši. Un protams, gadu mija ir laiks, kad tiek nosprausti jauni mērķi un ievēlētas vēlēšanās. Arī mēs esam apkopojuši kas Amber klubā ir noticis 2023. gada 365 dienās, kādas veiksmes un neveiksmes piedzīvotas, kas sagādājis lielākos prieka mirkļus un kas sāpīgākos zilumus.

Read more »

Unikāla pieredze - Sky&More Fashion&Show

Slidot var ne tikai ledus hallē vai uz ezera, bet arī lielveikalā uz plastikāta ledus mēles. Neparasta ideja izvērtās par ļoti krāšņu šovu un iepriekš neredzētu modes skati. Malači mūsu Dzintariņi, tas tik bija piedzīvojums!

Read more »

Brrr… Helovīns 2023

Šis viennozīmīgi ir kluba jautrākais un trakākais treniņš un gaidītākais gada notikums! Ar katru gadu arvien trakāk, baisāk un smieklīgāk! 

Read more »

Atbalsts Ukrainas civiliedzīvotājiem – bezmaksas slidotapmācības nodarbības ar socializācijas elementiem un latviešu valodas apguvi / PR

Biedrība “Latvijas sinhronās slidošanas attīstībai”, slidošanas skola “Amber” projekta ietvaros “Atbalsta nodrošināšana Ukrainas civiliedzīvotāju integrācijai” piedāvā bērniem un jauniešiem 2 mēnešu BEZMAKSAS slidotapmācības nodarbības Akropole Rīga ledus hallē. Projekts “Ukrainas civiliedzīvotāju bērnu un jauniešu slidotapmācības nodarbības ar socializācijas elementiem un latviešu valodas apguvi” ļaus vairākiem desmitiem Ukrainas bēgļu bērniem un jauniešiem saistošā veidā mācīties slidot un apgūt latviešu valodu.

Read more »

ISU sinhronās slidošanas nometne 2023 Obersdorfā

Katru gadu pavasarī ISU organizē starptautisku sinhronās slidošanas attīstības nometni Junioru kategorijas slidotājiem un treneriem (ISU International Synchronized Skating Development Seminar for Junior Aged Skaters and their Coaches). Šīgada nometne notika Vācijā Obersdorfā no 28. aprīļa līdz 3. maijam. 

Read more »