Piedāvājumi

Ice team event

Komandas pasākumi vai ballītes uz ledus

Plāno komandas pasākumu uzņēmuma kolēģiem, bērnu dienu, dzimšanas dienas ballīti vai aktīvu draugu pasākumu? Ledus vilina un sauc, taču kāds nekad vēl nav stāvējis uz slidām, bet kāds ir pieredzējis hokeja spēlētājs? Kā padarīt pasākumu interesantu visiem, lai ir jautri, aizraujoši un vēl ilgi ir ko atcerēties?  Mūsu kluba treneri un sportistes palīdzēs noorganizēt jēgpilnu pasākumu kur palīdzēs spert pirmos soļus uz ledus iesācējiem un padalīsies ar knifiem, kā vēl labāk pārvaldīt slidošanas tehniku pieredzes bagātajiem. Kopā izslidojot sinhronās slidošanas elementus sajutīsi drauga atbalstu, komandas spēku, lepnumu par jaunām prasmēm un prieku par labi pavadītu laiku!


Fashion show

Priekšnesumi

Piedāvājam mūsu komandu priekšnesumus dažādos pasākumos: ledus sporta spēļu starpbrīžos, sezonas atklāšanai vai slēgšanai ledus hallēs, pašvaldību organizētiem ziemas svētkiem uz mākslīgā vai dabīgā ledus.

Labprāt sadarbosimies arī dažādos citos projektos, piemēram, filmējot vai fotogrāfējot vizuālās reklāmas, mūzikas klipus vai realizējot citas idejas.


Masterclas

Sinhronās slidošanas apmācība, nometnes, meistarklases

Mēs priecāsimies par ik vienu entuziastu, kas vēlas pievienoties sinhronās slidošanas sportam. Mēs ar lielu prieku atbalstīsim daiļslidošanas klubus un entuziastus ar savu pieredzi un zināšanām.