Elites komanda Amber

Elites komanda ir mūsu kluba pirmā sinhronās slidošanas komanda. Tajā slido sportistes sākot no 16 gadu vecuma. Lielākā daļa meiteņu ir sākušas savu slidošanas karjeru kā individuālās daiļslidotājas un ir ar lielu pieredzi un prasmēm slidošanā.
Komanda trenējas 3 reizes nedēļā vairākas stundas. Nodarbības ir gan plastikas un dejiskuma attīstīšanai, izturības un kardiotreniņi un protams treniņi uz ledus gan individuālu prasmju attīstīšanai, gan komandas elementu un ledus programmu sagatavošanai un noslīpēšanai. Gada laikā tiek organizētas vairākas nometnes ar intensīvāku treniņu grafiku
Komanda katru gadu piedalās vairākās starptautiskās sacensībās Latvijā un ārvalstīs ISU senioru komandu grupā, kā arī apliecina savu meistarību sinhronās slidošanas Pasaules čempionātos, sacenšoties ar pasaules 24 labākajām komandām;
Sacensību priekšnesumos piedalās 16 slidotājas un tiek izpildītas 2 sacensību programmas. Vienu programmu parasti slido līdz 2 gadiem.
Papildus sacensībām “Amber” ar prieku uzstājas skatītājiem ar priekšnesumiem, hokeja kluba Dinamo Rīga pastāvēšanas laikā komanda bija biežs viesis starpbrīžos, mājas spēļu laikā. Komanda piedalās reklāmas projektos.
Seko Amber elites komandai Instagram

Vēlies uzzināt vairāk?


Amber  sacensībās un ikdienā