Unikāla pieredze - Sky&More Fashion&Show

Published on 5 November 2023 at 23:28

Slidot var ne tikai ledus hallē vai uz ezera, bet arī lielveikalā uz plastikāta ledus mēles. Neparasta ideja izvērtās par ļoti krāšņu šovu un iepriekš neredzētu modes skati. Malači mūsu Dzintariņi, tas tik bija piedzīvojums!

 

Lielveikala Sky&More Fashion&Show ir viens no spilgtākajiem ikgadējiem modes notikumiem ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā! Šovā tiek parādītas ne tikai pasaulē atzītu zīmolu jaunākās modes kolekcijas, bet tā ir arī krāšņa izrāde ar iespaidīgu māksliniecisko programmu.

Šogad izrādē Fashion&Show /Heal The World/ 80 mākslinieki uz skatuves izspēlēja muzikālu un horeogrāfisku stāstu trīs cēlienos par katra cilvēka personīgo atbildību pret apkārtējo pasauli un vienam pret otru, kā arī atrādīja jaunākās rudens un ziemas kolekcijas no tādiem pasaulē atzītiem zīmoliem kā Karl Lagerfeld, Emporio Armani,  Luisa Cerano, Joop!, Strellson, Riani, Roeckl, Bugatti, Baldessarini, Elisabetta Franchi  u.c.

Fantastiskas emocijas, kuras pārdzīvotas tikai vienu reizi dzīvē! Paldies meitenēm un trenerēm par šo burvīgo pasākumu!🤍

Komandas meiteņu atsauksmes

Šogad šis pasākums bija īpaši unikāls, jo 32 metrus garā mēle bija uzbūvēta no mākslīgā ledus un mūsu Amber Junior komandas meitenes tika uzaicinātas piedalīties gan kā modeles, gan ar slidošanas priekšnesumiem. Vien dažos mēģinājumos bija jāpierod pie plastikāta ledus īpašībām un pie salīdzinoši nelielā laukuma uz kura vienlaicīgi atradās pat visas 16 sportistes.

Gan iznāciens kā modelēm, gan priekšnesums notika dzīvās mūzikas pavadībā. Ar mums kopā uz ledus mēles uzstājās Dināra Rudāne un Justs Sirmais, ģitāru spēlēja Rihards Goba, bet uz baltā flīģeļa spēlēja Dainis Tenis. Muzikālos skaņdarbus  iespaidīgākus  padarīja NMV Rīgas Doma kora skolas kora balsis. Šovā piedalījās arī daudzi citi Latvijā pazīstami mūziķi.

Mūsu komandas dalībniece Baiba Paegle bija visa šova galvenā tēla - bērna - atveidotāja.

Priekšnesums un pirmās daļas noslēgums

Šis bija neaizmirstams pasākums un priecājos, ka bija iespēja piedalīties. Paldies! 🫶🏻✨♥️

Dalība šovā bija izaicinājums ne tikai sportistēm, bet arī mūsu slidām, jo, slidojot uz sintētiskā ledus, tās bija jāasina katru dienu. Šī mums visām bija jauna pieredze un neaizmirstamas atmiņas! Saņemtā publikas atzinība un novērtējums, liecina, ka mums tiešām izdevās!

Komandas meitenēm nebijusi pieredze bija arī piedzīvot modes šova aizkulises, kurās variet ieskatīties arī jūs - sākot no pirmajiem nedrošajiem soļiem uz dīvainā ledus līdz pēdējiem darbiem, pabeidzot priekšnesuma kleitas, kas ir veiksmīgi saņemtas tieši pirms pasākuma.

Bija patiess prieks strādāt ar horeogrāfi @beatesvarinska, pasākuma projektu vadītāju @elja_zarina, stilisti @olgakolotova un pārējo šī modes šova komandu! 

Milzīgs paldies arī mūsu trenerei @evachekanauska, par šo iespēju pamēģināt ko neierastu un iejusties modeļu lomā. Par iedrošināšanu un atbalstu visa šova laikā!

Paldies arī trenerei @orlovannya par uzstādīto horeogrāfiju, kas deva iespēju parādīt komadas sportistu slidu meistarību izsmalcinātai publikai.

Pasākums deva lielisku pieredzi un emocijas, kādas vēl nebija justas! Paldies meitenēm par lieliskām atmiņām, kā arī trenerēm par doto lielisko iespēju🌟

Vēl daži iespaidi un emocijas

Add comment

Comments

Inguna
7 months ago

Prieks par mūsu meitenēm!