Amber Ziemassvētki 2023

Published on 10 January 2024 at 21:31

Amber Ziemassvētki ir ļoti gaidīts pasākums un ir viens no gaišākajiem un sirsnīgākajiem notikumiem kluba svētku kalendārā.

 

Ziemassvētku pasākums atšķiras no citiem tematiskajiem kluba treniņiem ar to, ka visi audzēkņi tam īpaši gatavojas ne tikai ar tērpiem, bet arī sagatavojot kopīgus grupu priekšnesumus un dejas uz ledus.

Šīs sezonas svētki notika īpaši krāšņā atmosfērā - T/C Akropole Rīga ledus laukumā un mums bija ļoti liels prieks par tik kuplu apmeklējumu. Gan vecākus, gan draugus, kā arī lielveikala apmeklētājus priecēja 7 ļoti dažādi priekšnesumi.

Protams ka šajos svētkos īpašu smaidu un mīļumu sagādā paši mazākie! Ieskaties, kādu jauku Piparkūku deju viņi bija sagatavojuši:

Savukārt lielākā slidošanas skolas grupa izvēlējās trakulīgo "Crazy Frog". Visus ļoti pārsteidza Ukraiņu bērnu priekšnesums, jo šie bērni mācījās slidot tikai vienu mēnesi! Protams neatpalika arī pieaugušo grupa, kas parādīja sinhronās komandas cienīgu uzstāšanos pie dziesmas "Ticot, mīlot un gaidot". Amberlight komanda demonstrēja gan savu sacensību programmu, gan kārtīgu Ziemassvētku šova programmu pie "Last Christmas". Amber Junior komandas pieredzējušās sportistes priecēja skatītājus ar sarežģītiem elementiem, lielu ātrumu un dinamiku,  demonstrējot savu šīs sezonas sacensību izvēles programmu - "Avatar".

Protams neizpalika arī visu mazo (un arī lielo) gaidītais Ziemassvētku vecītis, kurš kamanas bija nomainījis pret slidām un visi - gan mazs, gan liels saņēma nelielu dāvaniņu!

Mēs no sirds novēlam visiem sportisku, veselīgu, draisku un prieka pilnu 2024. gadu! 

Rating: 0 stars
0 votes

Add comment

Comments

There are no comments yet.