Sezonas pirmās sacīkstes ar uzvaru!

Published on 17 January 2024 at 12:23

Komanda Amber Junior nupat atgriezās no šīs sezonas pirmajām sinhronās slidošanas sacensībām Lumiere cup, kas norisinājās Nīderlandē, ar 1. vietu un zelta medaļām savā sacensību grupā uzveicot komandas no Francijas, Itālijas, Nīderlandes un Turcijas un iegūstot visu laiku labāko punktu summu izvēles programmā. Šī bija pirmā reize sezonā, kad jauno un interesanto programmu Avatar vērtēja tiesneši. 

Šogad komanda startē Junior B kategorijā. Uz Nīderlandi devās 13 sportistes un 2 treneres. Četrām no mūsu komandas sportistēm šīs bija pirmās sacensības sinhronās slidošanas sportā. Tādēļ liels prieks un pārsteigums par tik veiksmīgu startu - 5 komandu konkurencē mūsu komanda izcīnīja 1. vietu iegūstot Amber Junior komandai visu laiku augstāko punktu skaitu par izvēles programmu- 65,56.

Smags darbs atmaksājas - tieši grūtākie elementi, kas tika visvairāk un neatlaidīgāk atkārtoti treniņos, ieguva tiesnešu augstākos vērtējumus un īpašs lepnums mums bija par ļoti labi izpildīto kreatīvo pacēlienu. Šis programmas elements izpelnījās arī skatītāju un citu hallē esošo komandu atzinību un aplausus.

Taču arī citi elementi tika labi novērtēti, iegūstot plānotos augstos sarežģītības līmeņus. Īpašs pireks par to, ka komandai izdevās iegūt plānoto līmeni par ķemmēšanās elementiem.

Lai gan prieks par sasniegumu ir liels, komandai nav laika ilgi atpūsties un izbaudīt laurus, jo jau pavisam drīz - februāra sākumā ir jādodas uz sacensībām Hevelius Cup Gdaņskā, Polijā, kur mūsu kluba komandas tradicionāli piedalās katru gadu. Bet līdz tam vēl jāstrādā un jānoslīpē vairāki programmas elementi, kas ne tik labi izdevās Lumiere Cup: pāru un ceļojošais elements, kā arī sinhronā piruete un līnijas elements diemžēl sīku kļūdu dēļ neieguva visaugstāko vērtējumu. To komanda cer izlabot un parādīt jau nākamajās sacensībās.

 Šajā sezonā mums gaidāms vēl viens starts aprīlī, Beļģijā Gentē starptautiskās sinhronās slidošanas sacensībās Ice Crystal Trophy 2024, kas norisināsies 20.aprīlī.

Foto mirkļi no apbalvošanas ceremonijas

Patiesas emocijas uzzinot rezultātu

Programma fotogrāfijās

Autors José Da Silva

Dažādi foto

Attēlu galerija vēl tiks papildināta.

Add comment

Comments

There are no comments yet.