Rudens Amber kauss 2023

Published on 18 November 2023 at 01:41

Svētdien, 12. novembrī, Daugavas ledus hallē norisinājās mūsu kluba organizētās sacensības 5. Amber Kauss 2023.

Mums ir liels prieks, ka ar katrām nākamajām sacensībām, tās paliek arvien populārākas mūsu kluba audzēkņu vidū. Slidošanas skolas audzēkņi un Amberlight komandas sportisti demonstrēja savas prasmes daiļslidošanas elementu kategorijās, savukārt 8 mūsu slidošanas skolas prasmīgākās un drosmīgākās pieaugušo grupas slidotājas uzstājās ar daiļslidošanas programmām Adult Pre-Bronze un Adult Bronze kategorijās. Vairākām no dalībniecēm tā bija pirmā daiļslidošanas programma! Ļoti priecājamies par visiem dalībniekiem!

Kā ierasts, Amber Kausa sacensībās savas programmas atrādīja arī mūsu sinhronās slidošanas komandas Amber Junior un Amberlight.

Amber Junior demonstrēja šīs sezonas jaunumu,  izvēles programmu "Avatars" un savu īso programmu "Šahs", kura tiek slidota jau 2. sezonu. Savukārt Amberlight pārsteidza ar pavisam jaunu un košu programmu - "Flamingo". Abām sporta komandām šajā sezonā tā bija pirmā iespēja izjust sacensību garu un, lai gan sinhronās slidošanas programmas netika vērtētas, satraukumu izjuta pat pieredzējušas sportistes.

Mums bija īpašs prieks uzņemt pie sevis arī kaimiņu - Igaunijas sinhronās slidošanas komandas Diamonds un Mini Diamonds. Kaimiņu viesošanās pievienoja sacensībām starptautisku pieskaņu, sniedzot iespēju dalībniekiem izjust un dalīties ar dažādām daiļslidošanas pieredzēm.

Statistika:

  • 105 dalībnieki: 51 dalībnieks elementu kategorijās, 54 dalībnieki sinhronajā slidošanā
  • 9 sacensību kategorijas
  • 4 sinhronās slidošanas komandas (Latviju pārstāvēja Amberlight un Amber Junior, no Igaunijas Mini Diamonds un Diamonds)

Amber Junior - Izvēles programma - Avatars

Amberlight - Flamingo

Amber Junior - īsā programma - Šahs

Daimonds (Igaunija)

Mini Daimonds (Igaunija)

Add comment

Comments

There are no comments yet.