Izcils Amber komandu sacensību sezonas noslēgums ar dubultuzvaru Beļģijā!

Published on 21 April 2024 at 18:34

Abas Amber kluba komandas: jaunākā vecuma Juvenile kategorijas komanda Amberlight un Junior B kategorijas komanda Amber Junior vakar izcīnīja uzvaru starptautiskās sinhronās slidošanas sacensībās Ice Crystal Trophy Beļģijā, Gentē.

Ieguldītais darbs treniņos kopš iepriekšējām sacensībām ir nesis augļus - abas komandas sasniedza šīs sezonas punktu maksimumu un augstāko vēsturisko rezultātu!

Šis ir 3. gads, kad Beļģijas pilsētā Gentē tiek rīkotas starptautiskas, starpklubu sinhronās slidošanas sacensības Ice Crystal Trophy. Šogad sacensības pulcēja rekordlielu komandu skaitu: sacensībās piedalījās 37 komandas no 9 valstīm. Protams, visvairāk pārstāvēta bija mājas valsts ar 9 komandām, kam sekoja Lielbritānija ar 7 un tuvākie kaimiņi Francija un Nīderlande ar 5 komandām. Mūsu klubs uz Genti dodas otro reizi. Jāsaka, Ice Crystal Trophy mums ir ļoti veiksmīgas sacensības - pagājušajā gadā Gentē rīkotās sacensības pavasarīgās noskaņās izbaudīja Amberlight komanda un tāpat kā šogad atgriezās mājās ar zelta medaļu savā kategorijā!

Gan Juvenile, gan Junior B kategorijās konkurence bija vērā ņemama. Abās grupās par uzvaru cīnījās 5 komandas. Tādēļ stāvot uz pjedestāla augstākā pakāpiena komandu sportistes ar patiesu prieku, lepnumu un no sirds dziedāja līdzi Latvijas himnai!

Amberlight

Amberlight komandas sportistes ar savu drošo un pārliecinošo slidojumu iepriecināja un pārsteidza ne tikai vecākus un līdzjutējus, bet arī treneres. Lai gan arī iepriekšējās sacensībās Hevelius Cup Gdaņskā Amberlight ieguva ļoti augstu rezultātu, taču 2 treniņu mēneši ļāva sportistēm būtiski uzlabot savas prasmes un izpildītos elementus. Gentē iegūtais rezultāts - 44.03 ir par 8.19 punktiem augstāks kā Hevelius cup sacensībās! Detalizētais protokols pieejams šeit.

Vairākiem elementiem šajās sacensībās tika iegūti augstāki līmeņi salīdzinot ar startu Gdaņskā. Arī izpildīto elementu kvalitāte bija augstāka un saņēma pozitīvu tiesnešu vērtējumu.

 

Galvenā trenere Eva:

Vislielākais prieks par Amberlight komandu, kas sasniedza negaidītu punktu rekordu pietuvinoties maksimālajam iespējamam punktu skaitam viņu vecuma grupā

Komandas šī gada programmas tēma Flamingo pie Awaken - Damien Escobar un Beyoncé - Halo mūzikas ir ļoti spilgts, atraktīvs un saskaņots priekšnesums gan horeogrāfiskajā izpildījumā, gan tērpos. Veidojot priekšnesumu ir piedomāts pie daudzām niansēm gan flamingo krāsas kleitām, grimma, matu rotām, gan kustībām, ar kurām nepārprotami ir skaidrs, kas ir galvenais programmas tēls. To ļoti pozitīvi novērtēja arī tiesneši liekot punktus par programmas komponentēm: kompozīciju, prezentāciju un slidošanas prasmēm.

Trenere Anna:

Liels prieks par abu divu komandu sniegumu. Īpaši pārsteidza Amberlight ar savu pārliecinošu slidojumu.

Tuvākos sekotājus - komandu no Polijas Ice Crystals, Amberlight pārspēja par 10.47 puntiem!

Juvenile kategorijas rezultāti:

Amber Junior

Amber Junioriem šajās sacensībās beidzot izdevās izpildīt visus elementus to plānotajā - sarežģītākajā līmenī. Pēc neveiksmes Hevelius Cup Gdaņskā, sportistes pierādīja sev un saviem līdzjutējiem, ka arī sacensībās var demonstrēt to, kas izdodas treniņos. Trīs no izpildītajiem elementiem: pāru apvedspirāle (death spiral), līnija un ceļojošais elements ieguva augstāko - 4. līmeni. Savukārt kreatīvais elements - grupas pacēliens - bija pārliecinošs un guva gan skatītāju, gan tiesnešu atzinību.

Ar iegūtajiem 69.08 punktiem garajā jeb izvēles programmā Amber Junior savu sezonas iepriekšējo augstāko rezultātu Nīderlandes Lumiere Cup pārsniedza par 3.52 punktiem. Detalizētais protokols pieejams šeit.

Neviltots pārsteigums un prieks!

Galvenā trenere Eva:

Gandarījumu sagādāja arī uzlabotie junioru elementi, juniori death spiral ieguva 4. līmeni ar plusiem un tāpat arī ceļojošais elements tika novērtēts uz 4. līmeni, kas ir līdz šim nebijuši sasniegumi.

Amber kluba valdes locekle Inga:

Ļoti skaists protokols! 4. līmeņa pāru elements (Pa4) ar plusiem ne katrai top līmeņa komandai pat pieaugušo pasaules čempionātā izdodas! Tas ir ļoti, ļoti grūti. Paldies treneriem par izdomu programmas sagatavošanā un sportistiem par ieguldīto darbu trako un brīžiem nereālo treneru ideju īstenošanā. Paldies vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu! Kopīgais darbiņš ir rezultējies zelta godalgā! Tā tik turpināt! Arvien labāk un uz priekšu! Viss izdosies, ja ticēsim un darīsim❤️❤️❤️

Junior B kategorijas rezultāti:

Katras sacensības kā piedzīvojums

Komandu sports ir īpašs ne tikai treniņu procesā. Došanās uz sacensībām pats par sevi ir piedzīvojums. Tās ir gan ekskursijas sacensību pilsētās, gan dzīvošana ar komandas biedrenēm - draudzenēm viesnīcā, un protams, kopīgie prieki par uzvarām. 

 

Prieks un lepnums par mūsu zelta meitenēm, milzīgs paldies trenerēm par iedvesmošanu un augstu mērķu uzstādīšanu un protams, paldies vecākiem un ģimenēm par sportistu un komandas atbalstu. Vēlam arī nākamajā sezonā sacensību noslēgumā dziedāt Latvijas himnu!


Uzņemšana jaunajai 2024./2025. gada sezonai

Sporta komandās uzņemam daiļslidotājus ar iepriekšēju slidošanas pieredzi. Garantējam dalību starptautiskās sacensībās, lielisku treniņu atmosfēru un neaizmirstamas atmiņas!

Piesakies, mēs ar Tevi sazināsimies!


Add comment

Comments

Rolands Trenko
2 months ago

Apsveicu meitenes ar uzvaru.... un fantastiska mājas lapa 🥇❤️😁

Inguna, Amber klubs
2 months ago

Padies! ♥️